www.cvonline.hu

Beágyazott szoftverfejlesztő C/C++ tapasztalattal

  • A hirdetés 1331 napja lejárt
  • Érdekel a hardverközeli programozás?
  • Beszélsz angolul vagy németül középfokon?

Feladatok:

  • új hardverek, prototípusok (szoftveres) tesztelése
  • szériagyártás, minőségellenőrzés szoftveres támogatása
  • biztonságkritikus rendszerek fejlesztése
Elvárások:

  • egyetemi végzettség
  • C vagy C++ nyelv alapos ismerete
  • beágyazott fejlesztéssel vagy alacsonyszintű programozással kapcsolatos ismeretek, tanulmányok
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás

Előny:

  • assembly ismeret
Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • erős szakmai közeg, a legmodernebb technológiák alkalmazása
  • szakmai tréningek
  • jó cafeteria rendszer
  • törzsidős, rugalmas foglalkoztatás
  • támogatott fitness lehetőség a munkahellyel szemben