Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat

 Beágyazott szoftver-/ hardverfejlesztő mérnök (junior/senior)

 (HF 11-7681)

 pozícióba.

Feladat

  • A legmodernebb technológiákat felvonultató, élen járó autóipari fejlesztő csapat tagjaként beágyazott szoftver- vagy hardverfejlesztés,
  • Sorozatban futó termékek tesztelésének fejlesztés oldali támogatása,
  • Szoros együttműködés a nemzetközi fejlesztőcsapattal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: villamosmérnök vagy informatikus),
  • C/C++ szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Előny: beágyazott szoftverfejlesztésben vagy hardverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Külföldi betanulás.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű

 önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7681"-es referenciaszám és a pozíció

 feltüntetésével az alábbi email  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...