www.cvonline.hu

Beágyazott szoftver fejlesztő

  • A hirdetés 1072 napja lejárt
Szoftverfejlesztő (beágyazott környezet)
Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cég keres munkatársat szoftverfejlesztői pozíció betöltésére.

Feladatok:
  • Szoftverfejlesztő (Linux) - beágyazott környezetben, mikrovezérlőn (ARM, AVR32, PIC) futó speciális operációs rendszer és alkalmazás fejlesztése
  • A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Beágyazott környezetbe nyílt forráskódú szoftverek (Linux) portolása
  • Új szoftverfejlesztési projektekben tervezés, implementáció, fejlesztői tesztelés és kapcsolódó dokumentációk készítése

Elvárások:
  • Stabil C/C++ ismeret
  • Gyakorlat Linux alapú fejlesztésekben
  • TCP/IP, hálózati programozás ismeretek
  • Gyakorlat mikrovezérlő-alapú fejelsztésben (PIC, AVR, ARM)
  • Stabil objektum-orientált nyelvi alapok
  • Programnyelv-független, nyitott gondolkodásmód

Előny:
  • Alapszintű elektronikai ismeret és gyakorlat
  • IT biztonság, kriptográfia területén szerzett gyakorlat
  • Linux fejlesztői környezet alapszintű ismerete
  • Microsoft Windows alapú fejlesztői környezetek ismerete

Amit ígérünk:
  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet

A munkavégzés helye:
Budapest, belváros
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika