www.cvonline.hu

Beágyazott szoftver fejlesztő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.16.
Jelentkezési határidő: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1190861

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök pozícióba keresünk új munkatársakat budapesti autóipari partnerünkhöz, rugalmas munkaidővel.
Ügyfelünk innovatív termékeik és megoldásaik elősegítik az alkalmazkodást a folyamatosan változó piaci igényekhez.

Beágyazott szoftverfejlesztőként az alábbi feladataid lennének:

  • Szoftverfejlesztés beágyazott C és Java környezetben
  • Szoftver design, új szoftverelemek kódolása, tesztelés, dokumentáció és karbantartás
  • Ügyfél kommunikáció

A pozíció betöltéséhez az alábbi készségek szükségesek:

  • Tapasztalat beágyazott C és Java programozás területén (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekkel
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Autóiparban használt kommunikációs protokollok ismerete előnyt jelent

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, tapasztalataid megfelelnek az elvárásoknak, kérlek jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a hays.hu oldalon.