www.cvonline.hu

BEÁGYAZOTT SZOFTVER-FEJLESZTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1697 napja lejárt

AZ ERICSSON BUDAPESTI KUTATÁS-FEJLESZTÉSI KÖZPONTJA

MUNKATÁRSAT KERES.
FELADATOK:
  • Részvétel nagy bonyolultságú, beágyazott szoftverek fejlesztésében, tesztelésében és hardverrel való integrációjában
  • Egyes modulok tervezése és karbantartása a rendszeren belül
ELVÁRÁSOK:
  • Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
  • Gyakorlat beágyazott rendszerek fejlesztésében (C/C++)
  • Tapasztalat DSP és NP kódok írásában
  • Aktív középfokú angolnyelv-ismeret
ELŐNYT JELENT:
  • Jártasság assembly programozásban
  • Beágyazott SW fejlesztési folyamatok ismerete
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

Az Ericsson a világ vezető szállítója a távközlési hálózatüzemeltetők részére szánt technológia és szolgáltatások terén. A 2G és 3G mobiltechnológiák területén piacvezető Ericsson olyan kommunikációs szolgáltatásokat kínál, és olyan hálózatokat menedzsel, amelyek összesen több mint 195 millió előfizetőt szolgálnak ki. A vállalat termékválasztékának része a mobil és vezetékes hálózati infrastruktúra, valamint hálózatüzemeltetőknek, vállalatoknak és fejlesztőknek kínált szélessávú és multimédiás megoldások. A Sony Ericsson vegyes vállalat a fogyasztók számára funkciógazdag személyes mobileszközöket kínál. Az Ericsson az innováció, a technológia és a fenntartható üzleti megoldások révén egyre közelebb kerül a „kommunikáció mindenkinek” jövőképe megvalósításához.
A pozíció területei:
  • Gyártás / Termelés / Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT / Telekommunikáció
  • Programozó / Fejlesztő
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő