www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 915440
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat Megbízónk részére:
  BEÁGYAZOTT SZOFTVER FEJLESZTŐ (KFBE)

Feladatok:

Feladatok:
  • Beágyatott szoftver design és fejlesztés, debugging
  • Specifikáció és rendszerdokumentáció készítés
  • Matlan/Simulink modellezés, autokód generálás Targetlink-kel
  • C programozás beágyazott kontrollerekhez

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség (MSc.)
  • C programozási tapasztalat beágyazott környezetben,
  • Minimum egyéves szakterületi (beágyazott rendszerek) tapasztalat,
  • CAN, Autosar tapasztalat
  • CMMI/Aspice, iSO 26262
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió