www.cvonline.hu

Beágyazott rendszerfejlesztő

  • A hirdetés 117 napja lejárt

„Test – Support – Innovate” az Equip-Test szlogenje, mely kifejezi cégünk vevőorientált, innovatív gondolkodás módját, a kiváló minőségű termékeket, amiket fejlesztünk és gyártunk, valamint a folyamatos támogatást.

Vállalatunk Vecsésen működő Fejlesztő és Gyártó központjába keresünk olyan innovatív gondolkodású, tapasztalt és motivált beágyazott rendszerfejlesztőket, akik csapatban fognak kifejleszteni új típusú, automatán üzemelő teszt berendezéseket, melyek cégünk meghatározó termékévé fognak válni. Fiatal csapatunk vár téged is!

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely egyedi ipari mérőeszközök tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.

Feladatok:

  • Beágyazott rendszerek ismerete
  • Mikrokontrollerek (PIC / AVR) ismerete
  • C Programozási nyelv ismerete
  • PLC Programozásban szerzett tapasztalat előny de nem feltétel

Elvárásaink:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hajtás vezérléstechnikában szerzett jártasság
  • Szakmai tapasztalat
  • Csapatban való munkavégzés
  • Kreatív, innovatív gondolkodásmód

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség előny de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, folyamatosan fejlődő csapat

Jelentkezni angol és magyar fényképes Önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével a lenti email címen lehet.

Helyek Vecsés
Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol