www.cvonline.hu

Beágyazott fejlesztő

B14Bf

Megbízónk nemzetközi érdekeltségű mérnöki és informatikai szolgáltató vállalat, melynek bővülő fejlesztői csapatába keresünk beágyazott fejlesztőket, juniortól a senior szintig.

Feladatok:

  • Autóipari beágyazott rendszerek fejlesztése low level implementációtól a modell alapú fejlesztésig
  • Szoftver komponensek unit és integrációs tesztelése
  • Fejlesztési dokumentációk elkészítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, illetve más fejlesztési csapatokkal
Tapasztalat:

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • Beágyazott fejlesztésben szerzett tapasztalat (pályakezdők esetén beágyazott fejlesztési szakirányon szerzett diploma vagy a témával kapcsolatos szakdolgozat)
  • C nyelv magabiztos ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret

Előny:

  • Beágyazott rendszerek fejlesztési módszereinek ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • AUTOSAR ismeret

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Változatos projektekben való részvétel, különféle szakmai területek megismerése, szerteágazó szakmai tudás megszerzésének lehetősége, folyamatos tréningek, innovatív környezet
  • Stabil vállalat

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi email  címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest