www.cvonline.hu

Beágyazott fejlesztő (B36bf)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Beágyazott fejlesztő

Magyarország vezető szoftverháza számára keresünk Beágyazott fejlesztő pozícióba új kollégát rezgésmonitoring területre.

Pozíció azonosító: B36bf
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Rezgésmonitoring és kapcsolódó rendszerek fejlesztése
  • Beágyazott rendszer és tesztkörnyezet kódbázis továbbfejlesztése
  • Együttműködés külföldi kollégákkal
  • Tesztkörnyezet fejlesztés

Elvárások

  • Alapos C ismeretek
  • Szakirányú felsőfokú (mérnöki, informatikus) végzettség, mérnöki szemlélet
  • Elhivatottság
  • Intenzív tanulás
  • Analitikus és logikus gondolkodásmód
  • Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, határidőtartás
  • Csapatszellem

Előny

  • C++
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekkel
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat Windows Embedded-re történő fejlesztésben
  • ASM tapasztalat
  • Jelfeldolgozási, DSP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet, következő generációs technológiák
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Tapasztalt kollégák mellett tanulhatsz be
  • Kellemes környezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Kötetlen munkarend
  • Vonzó juttatási csomag
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol