www.cvonline.hu
Beágyazott C/C++ fejlesztő
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.23.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1205327

Nagy szakmai múltú, multinacionális partnerünk számára keresünk angolul legalább középfokon beszélő beágyazott szoftverfejlesztő mérnököket, akik szívesen vennének részt hosszú távú, elektromos hajtásrendszerekkel kapcsolatos, kutatás-fejlesztési projektekben.

Feladatok:

  • Hardware in the loop (HIL) szimulációk tervezése
  • HIL modellek fejlesztése
  • Az áramkörök tesztelése, a kinyert adatok kiértékelése és szükség esetén a tervek módosítása
  • A kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú (preferáltan villamosmérnök) végzettség
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás (minimum középfokú)
  • Analóg, digitális és vegyes áramkörök tervezésében szerzett tapasztalat
  • FPGA fejlesztésében szerzett tapasztalat Xilinx eszközökkel
  • Magabiztos mérőeszköz-használat
  • Mikrokontroller alapú hardver tervezésben és teljesítményelektronikában szerzett jártasság
  • MATLAB és Simulink ismerete

Előnyt jelent:

  • C/C++ programnyelv ismerete
  • Verilog ismerete
  • CAN hálózatok és az autóipari szabványok ismerete

Amit nyújtunk:

  • Aktív részvétel egy hosszú távú fejlesztői projektben
  • Start-uphoz hasonló részleg- kisebb csapat, folyamatos együttműködés az innovatívan gondolkodó kollégákkal
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Angol nyelv használatának lehetősége - kapcsolattartás a nemzetközi csapattal
  • Merészebb villamosmérnöki ötletek megvalósulásának lehetősége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.