www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1071315

Tech People FEJLÉC

A Tech-People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat elektronikai gyártási területre:
BEÁGYAZOTT LINUX FEJLESZTŐ (AKP)

Feladatok:
  • beágyazott Linux és 3rd party modulok integrálása és konfigurálása
  • saját szoftver modulok implementálása "C" nyelven linux környezetben
  • hardver modulok konfigurálása
  • shell scriptek készítése

Elvárások:
  • villamosmérnöki területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • rendszer szintű szemlélet
  • új technológiák iránti kíváncsiság
  • problémamegoldó készség
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás

Előnyök:
  • német nyelvtudás
  • több éves releváns szakmai tapasztalat
  • verzió management eszközök ismerete (SVN/GIT)
  • SoC ismeret
  • csapatorientált gondolkodásmód

Amit a cég kínál:
  • versenyképes jövedelem, cafeteria, bejárási támogatás, nyelvtanulás támogatása
  • szakmai kihívások, élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége
  • szakmai fejlődés, nemzetközi projektekben való részvétel, külföldi kiküldetési lehetőség
  • stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezzen online magyar és angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn (E-mail cím megjelenítése)

Tech People LÁBLÉC