www.cvonline.hu

BDC munkatárs

  • A hirdetés 205 napja lejárt

A Schiller Autóház 1991-ben alapított hazai családi vállalkozás, mely új autó értékesítéssel, szervizeléssel, autó bérléssel foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Üzleti lehetőségek biztosítása a márkakereskedések számára
  • Pozitív ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Új és meglévő ügyfelek telefonos és írásos megkeresése
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Ügyfélkérdések megválaszolása, felmerülő problémák megoldása vagy továbbítása
  • Ügyféladatbázis kezelése, frissítése, nyomon követése
  • Szolgáltatással kapcsolatos tájékoztatás nyújtása, ügyféladatok egyeztetése

Ideális jelölt:

  • BDC területen vagy értékesítési, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Hatékony, precíz, önálló munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Erős szervező képesség
  • Terhelhető, nyitott, jó kapcsolatteremtő személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (előny: haladó Excel tudás)

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Szakmailag elhivatott, képzett csapat
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igény megadása

(hölgyek és urak jelentkezését egyaránt várjuk!)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő