www.cvonline.hu

BCM Szakértő

  • A hirdetés 1251 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát BCM szakértő munkakörbe.

Feladatok:

  • Az üzletmenet folytonosság és válságkezelési (BCCM) szabályzatok karbantartása és aktualizálása, a csoportszintű és jogszabályi követelmények figyelembevételével
  • A banki BCCM tevékenységek szakmai irányítása, módszertan fejlesztése, a csoportszintű és jogszabályi követelmények figyelembevételével
  • BCCM stratégiák, keretrendszerek, sémák, nyilvántartások kialakítása és fejlesztése
  • BCM felelősök tevékenységének koordinálása, szervezése, támogatása, BCCM dokumentációk, nyilvántartások előírásoknak megfelelő előállítása, kezelése
  • Üzleti hatáselemzések (BIA) elvégzésének és aktualizálásának támogatása, dokumentálása
  • Kockázatelemzés, kritikus folyamatok, erőforrások megállapításához
  • BCP tesztelési tervek összeállítása, a tesztek szervezése, koordinálása, nyilvántartása, előírásoknak megfelelő jelentése, intézkedések megvalósításának felügyelete
  • Oktatások megtervezése, tananyagok összeállítása, oktatások/vizsgák szervezése, dokumentálása
  • Együttműködés az IT területtel, informatikai DR tesztek bank oldali részvételének szervezése
  • Közreműködés az IT biztonsági terület egyéb (főként szabályozási és adatbiztonsági) feladataiban

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség, IT biztonsági vagy BCM minősítés előny
  • Legalább három éves releváns szakmai tapasztalat, banki tapasztalat előny
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés
  • Átfogó gondolkodás, az összefüggések felismerésének képessége
  • Proaktív gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Jó együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség magyarul és angolul
  • Hatékonyság, gyors és időnyomás alatt is pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését az alábbi linken, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő