www.cvonline.hu

Barkácsáruházi eladó - diákmunka - Miskolc

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 903376

Miskolci barkácsáruházba keresünk lelkes, dolgozni vágyó diákokat.

Feladatok:
  • Vásárlók kiszolgálása,
  • reklamációk kezelése,
  • kasszázás: fizetőeszközök átvétele, nyugták, készpénzfizetési számlák kiállítása.
Elvárások:
  • AKTÍV NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • 18. betöltött életév,
  • hétköznapi illetve hétvégi munkavégzésre való hajlandóság,
  • megbízható munkavégzés,
  • nagyfokú pontosság és precizitás.
Amit kínálunk:
  • kiváló gyakorlatszerzési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkaidő
  • hétfőtől péntekig 8:00-20:00-ig, hétvégén 8:00-18:00ig, heti minimum 20-30 óra
  • Munka időtartama
  • 4-6 hét
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a következő e-mail címen: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: BAU-MIS és hogy mely napokon hánytól hányig érsz rá dolgozni.