www.cvonline.hu

Barista

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Barista

Starbucks Budapest

Barátságos környezet, kiváló kávé és különleges emberek – STARBUCKS

1971-ben egy szerény kávézó nyílt Seattle történelmi Pike Place piacán. Több mint negyven évvel később és több milliós „latte” után, a szomszédok búvóhelyéből a világ egyik legnagyobb és legismertebb márkája lett. A Starbucks névről a legjobb minőségű kávéra, vendégszerető környezetre, egyedi kiszolgálásra és az innováció iránti szenvedélyre gondolunk. Folyamatos növekedéssel, több mint 20.000 helyen, a világ minden táján megtapasztalhatjuk a Starbucks élményt.

Ajánlatunk:

  • Egyedülállóan barátságos, emberközpontú és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Professzionális bevezető oktatási csomag az alapoktól és folyamatos szakmai képzések
  • Folyamatosan elérhető karrierlehetőségek
  • Barátságos, pörgős és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér és versenyképes juttatási csomag

Feladataid/Kihívások:

  • A különleges „Starbucks élmény” folyamatos biztosítása a vedégek számára
  • Vendégek magas színvonalú kiszolgálása a márka értékei szerint
  • Termékek minőségének folyamatos biztosítása
  • Írásbeli és szóbeli utasítások megértése és betartása a megfelelő minőségben
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal a hatékony, gyors és pontos kiszolgálás érdekében
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása

Elvárásaink:

  • Vendéglátás/kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő készség, proaktív kommunikáció a vendégekkel és partnerekkel
  • Lelkes és energikus személyiség
  • Gyors tanulási képesség és jó probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Vendégközpontúság
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót amire pályázol: Barista Starbucks

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő