www.cvonline.hu

Barista

  • Company_icon Starbucks Coffee Company
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Starbucks Barista
Budapest – új kávézó

Kávéval Minden Lehetséges! Csatlakozz új nyitó csapatunkba és légy része a márkának, amit a kávé szerelmesei világszerte imádnak!

Egy jó kávé mellett az álmok valóra válnak. Tudjuk jól, hogy a Starbucks az a hely, ahol a rendkívüli minden nap megtörténik. Mi a Starbucksnál minden pillanatot széppé tudunk varázsolni. Velünk minden nap nagyszerű lesz: egy csésze kávé és a pozitív energia varázserővel bír! Ha mosolyoddal csodákra vagy képes, csatlakozz hozzánk újonnan nyíló Starbucks kávézónkba és vegyél részt egy új csapat kialakításában

Ajánlatunk:

  • Egyedülállóan barátságos, emberközpontú és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Professzionális bevezető oktatási csomag az alapoktól
  • Folyamatosan elérhető karrierlehetőségek és szakmai képzések
  • Barátságos és dinamikus munkakörnyezet
  • Kiemelkedő csapatszellem és munkahelyi légkör
  • Stabil, nemzetközi háttér és versenyképes juttatási csomag

Feladataid/Kihívások:

  • A különleges „Starbucks Élmény” folyamatos biztosítása a vendégek számára
  • Vendégek magas színvonalú kiszolgálása a márka értékei szerint
  • Termékek minőségének folyamatos biztosítása
  • Folyamatok és feladatok megértése és betartása a megfelelő minőségben
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal a hatékony, gyors és pontos kiszolgálás érdekében
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása

Elvárásaink:

  • Lelkes és energikus személyiség, proaktivitás, gyorsaság
  • Gyors tanulási képesség és jó probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Vendégközpontúság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Rugalmasság: Munkavégzés hétvégén és változó műszakokban

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks új csapatához, várjuk önéletrajzodat. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol: Barista Budapest új kávézó

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Felszolgáló
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol