www.cvonline.hu

Barista - Műszakvezető - Biatorbágy Premier

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Pest, Budapest, Biatorbágy
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Budaörs - Biatorbágy határán fekvő bevásárló központban lévő kávézó - pizzéria

Barista - műszakvezetőt

hosszútávra felvesz.

Főbb feladatok:

  • A kávézó csapatának koordinálása.
  • Kiváló kiszolgálás megtartása és fejlesztése.
  • Az előírt tisztasági szabályoknak megfelelő előírás betartás, betartatása.
  • Csapat motiválása, irányítása.
  • Dolgozói beosztások készítése.
  • Költségek tervezése.

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Barista végzettséged van.
  • Dolgoztál már ilyen pozícióban és van vezetői tapasztalatod.
  • Dolgoztál már ilyen területen és a szakmai tudásod alapján úgy érzed alkalmas vagy előlépni vezetői pozícióba.
  • Dinamikus egyéniség vagy és mozgalmas munkát keresel.
  • Agilis vezetői készséggel rendelkezel.
  • Átlátod a kávézó teljes működését és elkötelezetten végzed a munkád.
  • Mindennapos teendőidet hatékonyan és gyorsan teljesíted.
  • Középfokon beszélsz angolul.
  • Van tapasztalatod csapatépítésben.
  • Terhelhető és agilis vagy.

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség.
  • Megbízható vállalati háttér.
  • Lendületes, jókedvű csapat.

Munkavégzés helye: Biatorbágy - Premier Outlets Center

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Biatorbágy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Felszolgáló
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol