www.cvonline.hu

Barista – Starbucks Budai Vár

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Barista -  Starbucks Budai Vár

Starbucks Újonnan Nyíló Kávézójába

Barátságos környezet, kiváló kávé és különleges emberek – STARBUCKS
Budapesten központi helyen, újonnan nyíló kávézónkba keresünk, talpraesett, gyorsan, pontosan dolgozó kollégákat Barista munkakörbe, akik szeretnének részt venni egy izgalmas kávézónyitásban és kialakítani egy új csapatot a legújabb Starbucks üzletben.

Ajánlatunk:

  • Egyedülállóan barátságos, emberközpontú és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Professzionális bevezető oktatási csomag az alapoktól és folyamatos szakmai képzések
  • Folyamatosan elérhető karrierlehetőségek
  • Barátságos, új és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér és versenyképes juttatási csomag

Feladataid/Kihívások:

  • A különleges „Starbucks élmény” folyamatos biztosítása a vendégek számára egy teljesen új környezetben
  • Vendégek magas színvonalú kiszolgálása a márka értékei szerint
  • Termékek minőségének folyamatos biztosítása
  • Írásbeli és szóbeli utasítások megértése és betartása a megfelelő minőségben
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal a hatékony, gyors és pontos kiszolgálás érdekében
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása

Elvárásaink:

  • Vendéglátás/kereskedelem területén szerzett tapasztalat, kiemelt, magas forgalmú egységben
  • Lelkes és energikus személyiség, proaktivitás, gyorsaság
  • Gyors tanulási képesség  és jó probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Vendégközpontúság
  • Angol nyelvtudás

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattinva küldheted el. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót amire pályázol: Barista Starbucks Nyitócsapat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol