www.cvonline.hu

Barback/Bartender

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

Az il Bacio di Stile üzletházban a világ vezető divat márkái mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, három emeleten. Az épület földszintjén stílusos modern kávézó, szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Italok elő- és elkészítése,
  • Aktív részvétel a bár napi előkészítésében, tisztán tartásában, zárásában,
  • Udvarias és professzionális vendégkiszolgálás,
  • Alapos alapanyag- és italismeret,
  • Gyors, precíz és tiszta munkavégzés,
  • Számlázás és fizetés lebonyolítása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, szakirányú bartender képzés,
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás,
  • Igényes megjelenés,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Vevőorientált attitűd.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Külföldön szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linkre kattintva várjuk jelentkezésedet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol