www.cvonline.hu

Bar Manager

  • A hirdetés 253 napja lejárt

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Bar Manager

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkakör:
Felvilágosítás adása az italokról és a bárban található ételválasztékról és a napi ajánlatokról. Ételek és italok szervírozása a standard szerint. A vendégforgalom figyelemmel kísérése, akciók kidolgozása a forgalom folyamatos növekedése érdekében.

Általános feladatok:

  • Ajánlja vendégeinek a szálloda értékesítőhelyeit és egyéb programjait, szolgáltatásait
  • Figyelemmel kíséri a keresletet, és javaslatot tesz az itallap szerkesztésére.
  • Betartatja a higiéniás előírásokat, munkavédelmi és tűzrendészeti előírásokat (HACCP)
  • Biztosítja a működési területéhez tartozó értékesítőhelyek zavartalan működését.
  • Ellenőrzi a szolgálatban lévő felszolgálók külső megjelenését, szakmai munkáját, Biztosítja a munkafegyelmet, betartja és betartatja a szeszesital fogyasztási tilalmat
  • Tevékenységével hozzájárul a forgalom fokozásához, a takarékos költséggazdálkodás és az üzleti eredmény növeléséhez

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Minimum 3 év szakmai pultos gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv ismerete
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat
  • Mixer vizsga
  • Vendéglátó-ipari végzettség

Amit ajánlunk:

  • Továbbfejlődési lehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkavégzés helye: Budapest

E-mailben várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Bar Manager” megnevezést, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő