www.cvonline.hu

Bar Felszolgáló

  • A hirdetés 830 napja lejárt

Az il Bacio di Stile üzletházban a világ vezető divat márkái mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, három emeleten. Az épület földszintjén stílusos modern kávézó, szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • A vásárlók fogadása és kiszolgálása,
  • Rendelések felvétele, termékek ajánlása,
  • Udvarias és professzionális kiszolgálás,
  • Számlák elkészítése, fizetés, pénztár kezelése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 3 év bárban/klubban, felszolgálói területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Hazai és külföldi italismeret,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Vevőorientált attitűd.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Külföldi szakmai tapasztalat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő