www.cvonline.hu

BANKKÁRTYA OPERÁCIÓS FŐMUNKATÁRS

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Az új munkatársak feladatai lesznek:

  • részvétel a bankkártya kibocsátással kapcsolatos operatív (back office) feladatokban,
  • nemzetközi kártyatársasági projektek vezetése,
  • együttműködés a termékfejlesztési területtel új kártyaszolgáltatások bevezetésében.

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú végzettségű (gazdasági végzettség előny),
  • több éves bankkártya operációs területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • kártyatársasági projekt-tapasztalat előny,
  • középfokú angol nyelvtudással bír írásban és szóban egyaránt,
  • gyors és precíz munkavégzés jellemzi,
  • folyamatszemlélet és rendszerszemléletű gondolkodás jellemzi,
  • mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre képes.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol