www.cvonline.hu

BANKKÁRTYA OPERÁCIÓS FŐMUNKATÁRS

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

 Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • részvétel a bankkártya kibocsátással (betéti és hitelkártya) és elfogadással (ATM, POS) kapcsolatos operatív feladatokban,
  • kiemelt feladat:
    • elszámolással kapcsolatot tevékenység elvégzése,
    • nemzetközi kártyatársasági projektekben való részvétel, projektmenedzseri feladatok ellátása.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (számviteli, gazdasági végzettség előny),
  • 3-5 éves bankkártya operációs területen szerzett tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban,
  • gyors és precíz munkavégzés,
  • folyamatszemlélet és rendszerszemléletű gondolkodás,
  • csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés,
  • kártyatársasági projekt-tapasztalat előny.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének feltüntetésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a következőket „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő