www.cvonline.hu

Bankkártya back office munkatárs

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Számviteli és Bankműveleti Igazgatósága munkatársat keres alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Napi kibocsátói és elfogadói bankkártya forgalommal kapcsolatos elszámolási / egyeztetési feladatok (VISA/MasterCard)
  • Bankkártyával kapcsolatos napi könyvelési feladatokban aktív közreműködés
  • Napi bankkártya nyitott pozíció figyelése, utalásra előkészítése
  • Bankkártya forgalomhoz kapcsolódó főkönyvi számlák napi szintű egyeztetése
  • Havi  leltár készítése kártya elszámolás forgalmi számlákra vonatkozóan
  • Negyedéves bankkártya statisztika készítése MNB és Nemzetközi Kártyatársaságok felé
  • Havi bankkártya forgalmi riportok készítése
  • Részvétel a bank számlavezető rendszerének bankkártya elszámolási számlákat érintő paraméterezésében

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • Legalább 5 éves bankkártya elszámolásban szerzett gyakorlat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • A tevékenységet támogató irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
  • Hatékony, teljesítményorientált és precíz munkavégzés
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség, aktív angol nyelvhasználattal a kártyatársaságok felé
  • Önállóság és problémamegoldó képesség
  • Együttműködési képesség a munkatársakkal és társterületekkel

Előny:

  • Kártyamenedzsment rendszerben való jártasság
  • Bankkártya termékek elszámolásában szerzett több éves tapasztalat
  • C2 bankkártya rendszer és Instant Money számlavezető rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • piaci bérezés + cafeteria

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi email címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő