www.cvonline.hu

Bankkártya back office munkatárs

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Értékesítés, Üzlet– és termékfejlesztési Igazgatósága munkatársat keres alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • napi kibocsátói és elfogadói bankkártya forgalommal kapcsolatos elszámolási / egyeztetési feladatok(VISA / MasterCard )
  • napi bankkártya nyitott pozíció utalásának előkészítése
  • bankkártya forgalomhoz kapcsolódó főkönyvi számlák napi szintű egyeztetése
  • közreműködés havi leltár készítése kártya elszámolás forgalmi számlákra vonatkozóan
  • közreműködés negyedéves bankkártya statisztika elkészítésében MNB és Nemzetközi Kártyatársaságok felé
  • havi bankkártya forgalmi riportok készítése
  • közreműködés a kártyabirtokosok által benyújtott panaszok kezelésében
  • közreműködés a társbankoktól érkezők panaszok kezelésében és kivizsgálásában a kártyatársasági szabályok előírásainak megfelelően.
  • aktív közreműködés a Bank számviteli területével

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • Legalább 5 éves bankkártya back office területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • A tevékenységet támogató irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
  • Hatékony, teljesítményorientált és precíz munkavégzés
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • Önállóság és problémamegoldó képesség
  • Együttműködési képesség a munkatársakkal és társterületekkel

Előny:

  • Kártyamenedzsment rendszerben való jártasság
  • Bankkártya termékek elszámolásában szerzett több éves tapasztalat
  • CMS bankkártya rendszer és Instant Money számlavezető rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • piaci bérezés + cafeteria

Fényképes önéletrajz megküldése az alábbi e-mail címre, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest