www.cvonline.hu

Banki ügyfélreferens (Miskolc)

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

az alábbi pozíciók betöltésére várja a pályázók jelentkezését:

Banki ügyfélreferens (2 fő)

Főbb feladatok:

  • vidéki bankfiókokba, lakossági és vállalati ügyfélreferensek, akik munkája a banki termékekkel kapcsolatos feladatok ellátása (folyószámla -, betét -, bankkártya termékek, értékpapírok, lakossági és vállalati hitel termékek, jelzálog hitelek stb. értékesítése, ügyintézése)

Előny:

  • valuta -és forintpénztárosi vizsga

Elvárások:

  • szükséges legalább 3 év banki tapasztalat  értékesítésében és /vagy ügyintézésben
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • képesség az önálló és csapatmunkára
  • az MS Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója

Motivációs levelét, és fényképpel ellátott önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk!

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc