www.cvonline.hu

Banki termékügyintéző

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1177678

Amennyiben szeretne egy professzionális és szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozzon hozzánk az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Leendő ügyfelek érdeklődésének felkeltése a kínált szolgáltatások iránt
  • Személyes kapcsolatteremtés a leendő ügyfelekkel
  • A kedvezményre jogosító kártyák bemutatása és az érdeklődők szakszerű tájékoztatása kapcsolódó szolgáltatásokról
  • Formanyomtatványok kitöltése
  • Szavatossági idő nyomon követése
  • Szállítólevél ellenőrzése
  • Műszakvezető munkájának támogatása
  • Heti leltár elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Dinamikus, pozitív személyiség
  • Önállóság

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör

Előnyök:
  • Banki/pénzügyi vagy MNB hatósági bizonyítvány
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el az önéletrajzát a megadott e-mail címre.