www.cvonline.hu

Banki termékreferenseket

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1096107

Pénzügyi Partnerünk részére keresünk
Feladatok:
  • Műszaki termékek bemutatásán keresztül banki szolgáltatások ügyintézése
  • Vásárlók tájékoztatása előnyökről, kedvezményekről, kondíciókról
  • A műszaki termékkel vagy a kapcsolódó szolgáltatások igénylésével összefüggő adminisztráció
  • Riportok kimutatások készítése

Elvárások:
  • MNB (régi nevén PSZÁF tanúsítvány) vagy azt kiváltó banki-, pénzügyi végzettség
  • Érdeklődés a műszaki termékek és pénzügy világa iránt
  • Bátor, magabiztos személyiség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Szimpatikus juttatási csomag (alap, jutalék, bónuszok, versenyek)
  • Termékismereti és értékesítés technikai képzéseken való részvétel
  • Szükséges tanfolyamok díjtalan biztosítása
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Fix helyen, hipermarket áruházban