www.cvonline.hu

Banki termékreferens

Hozzáadva: 2017.03.26.
Hirdetés azonosító: 1120281

Magyarország egyik legnagyobb foglalkoztatójához munkatársakat keresünk
Feladatok:
  • A felkészült szakemberek díjmentes szolgáltatás keretében segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb konstrukció kiválasztásában
  • Elérhető szolgáltatások/termékek (áruhitel, vásárlókártya, személyi kölcsön, folyószámla, biztosítási termékek) bemutatása, ügyintézése
  • Vásárlók tájékoztatása előnyökről, kedvezményekről, kondíciókról
  • Banki szolgáltatások igénylésével összefüggő adminisztráció
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:
  • Banki-, pénzügyi vagy azt kiváltó PSZÁF tanúsítvány (hiányában segítünk megszerezni)
  • Érdeklődés a műszaki termékek és pénzügy világa iránt
  • Bátor, magabiztos személyiség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Karrierprogram
  • Ingyenesen megszerezhető államilag elismert végzettség
  • Szimpatikus juttatási csomag (alap+ösztönző+versenyek)
  • Biztos, hosszú távú munkahely

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Fix helyen, hipermarket áruházban