www.cvonline.hu

Banki termékmenedzser

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1002805
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Újjászerveződő, országos lefedettségű hitelintézet fejlesztéséhez keresünk olyan fiatal munkatársakat, akik szívesen csatlakoznak meglévő project-teamekhez.

Feladatkör, felelősségek:    •Új banki rendszerek számára bankszámla és/vagy hiteltermékek, folyamatok fejlesztése, termékmenedzseri feladatok ellátása (lakossági és vállalati, bankfióki és elektronikus csatornás értékesítés);

•Együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel;

•Hitelintézeti folyamatok szabályozása és mindezek bevezetése a teljes hálózatban (migráció).

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Felsőfokú (egyetem/főiskola) gazdasági végzettség feltétel;

•Termékfejlesztési vagy termék értékesítést támogató vagy tesztelés/bevezetés területen szerzett 3-5 év tapasztalat;

•Hatékony munkavégzés csapatban;

•Önállóság, megbízhatóság és precizitás;

•Kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség;

•Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;

•Magabiztos prezentációs készség;

•Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Nyelvtudás:    Társalgási szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálnak:

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.