www.cvonline.hu

Banki telesales operátor

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Szakmai tapasztalattal rendelkező, illetve kreatív pályakezdő munkatársakat keresünk

budapesti munkavégzésre 6 vagy 8 órában, az alábbi feladatkörre:

Főbb feladatok, munkák:

  • banki termékek részletes tájékoztatása telefonon keresztül meglévő és/vagy új ügyfeleknek;
  • kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • aktuális akciókkal kapcsolatos igényfelmérés meglévő ügyfelek körében;
  • termékhasználat-ösztönző, illetve ügyfélmegtartó hívások kezelése;
  • ötletek, javaslatok tétele a CC vezetősége felé;
  • hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • értékesítői szemlélet, udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció;
  • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gazdasági, pénzügyi végzettség;
  • banki termékek értékesítésében és telefonos ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat;
  • MNB hatósági vizsga (régi PSZÁF vizsga), vagy ezt kiváltó felsőfokú végzettség;
  • folyékony angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix alapbér + jutalék + cafetéria;
  • teljes vagy részmunkaidős (napi  8 és 6 óra) foglalkoztatás;
  • szakmai képzések, személyes coaching, előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Havi bruttó fizetési keret:
160 000 - 350 000 HUF

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő