www.cvonline.hu

Banki tanácsadó HTA / Cegléd

  • A hirdetés 1216 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:    Cegléd, Pest megye

Főbb feladatok:

  • lakossági ügyfelek részére hitel termékek értékesítése
  • jelzáloghitelezés
  • ügyfél-akvirálás
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • keresztértékesítés
  • banki tranzakciók lebonyolítása
  • banki termékekkel kapcsolatos tanácsadás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági képesítés vagy FEBI
  • minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • értékesítési tapasztalat
  • jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség
  • dinamizmus, ügyfél-orientáltság
  • udvariasság, gyorsaság, precizitás

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem), szakirányú gazdasági

Szükséges nyelvismeret:    angol ( kezdő )

Előnyt jelent:    angol nyelv társalgási szintű ismerete

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő