www.cvonline.hu

Banki tanácsadó és Üzleti igazgatói

  • Az állásajánlat lejárt.

Az ING Biztosító Zrt. Rózsadombi Igazgatósága felvételt hirdet
Banki tanácsadó és Üzleti igazgatói
munkakör betöltésére

Feladat:

  • Leendő és meglévő ügyfélkör teljes körű kiszolgálása
  • A csapat élére tapasztalattal rendelkező partner helyének betöltése
  • Vállalati ügyfelek részére személyre szabott portfólió összeállítása
  • Forint és Euró alapú megtakarítások értékesítése
  • Pénzügyi tervezés új ügyfelek számára

Elvárás:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Üzleti megjelenés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Meglévő ügyfélállomány
  • Karrier lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem + külföldi jutalomutak
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: Buda
Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest