www.cvonline.hu

BANKI TÁMOGATÓ KONZULENS

  • A hirdetés 1765 napja lejárt

Megbízónk budapesti székhelyű, teljeskörű megoldásokat szállító üzleti informatikai és tanácsadó vállalat. Kiváló csapatának köszönhetően a magyarországi IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő alkalmazásfejlesztő és rendszerintegrátor szereplője. Székesfehérvári munkavégzésre, teljes munkaidőbe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

angol nyelvismerettel

Feladatok:

  • bankinformatikai projektekben igényfelmérés, elemzés
  • hitelintézeti felhasználók oktatása és helyszíni támogatása
  • központi ügyfélszolgálatunkon felhasználói észrevételek kezelése többműszakos munkarendben (délelőtti-délutáni műszak)
  • banki alkalmazások működésének ellenőrzése
  • tesztesetek tervezése, megoldási folyamatok dokumentálása

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki-informatikai végzettség
  • kíváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • angol nyelv aktív kommunikációs szintű ismerete írásban és szóban
  • komplex problémamegoldó képesség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • office programok készségszintű ismerete

Előnyt jelent:

  • pénzügyi szektorban ügyfélkapcsolati területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • változatos, kihívásokkal teli munka
  • kellemes munkahelyi légkör

Ha hosszú távon szeretne tagja lenni dinamikus csapatunknak, jártas gazdasági, pénzügyi területen (akár pályakezdő közgazdászként), érdeklődik a pénzintézetek és informatika iránt valamint teljesítményorientált szemlélettel rendelkezik, a megpályázott munkakör megjelölésével, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő