www.cvonline.hu

Banki szolgáltatás ügyintéző

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1177479

Amennyiben szeretnél egy professzionális, aktív és nyitott szemléletű, szakmai környezetet biztosító, szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörben:
Feladatok:

  • Egy csapat részeként, szakmai vezetők támogatása mellett megismered és megtanulod termékeinket, szolgáltatásainkat
  • Az egyedülálló kedvezményre jogosító kártyát bemutatod és szakszerűen tájékoztatod ügyfeleinket
  • Ajánlatot készítesz, szerződéseket kötsz, hiteldossziékat állítasz össze
  • Segítséget nyújtasz az ügyfelek számára a banki aktivitásuk fokozásában, termékhasználatuk bővítésében
  • Ügyfélkapcsolatokat építesz és ápolsz
  • Napi, heti riportokat készítesz

Elvárások:
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Érezz rá, mire van szüksége az ügyfélnek

Juttatások:
  • Államilag elismert szakképesítést kapsz tőlünk
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról
  • Szakmai és emberi közösséget alkotunk
  • Nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad, tisztelettel bánunk egymással
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted

Előnyök:
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Banki/pénzügyi végzettséged van vagy MNB hatósági bizonyítvánnyal rendelkezel (hiánya nem kizáró)

  • Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal.

Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika
  • Ózd
  • Mezőkövesd
  • Sátoraljaújhely
  • Eger