www.cvonline.hu

BANKI SZÁMVITELI ÉS CONTROLLING MUNKATÁRS

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 778456
lejárt

  Ügyfelünk egy pénzintézeti hálózat Alsónémediben található központi egysége.
Pénzügyi és számviteli csoportjuk bővítéséhez keresünk most számukra szakirányú felsőfokú végzettséggel, néhány éves banki számviteli és controlling területen szerzett gyakorlattal, pontos, precíz szakember személyében új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel a pénzintézet könyvelési és kontrolling tevékenységében, riportolási tevékenység (magyar számvitel szerint)
  • Havi, negyedéves, éves beszámolók készítésében részvétel (adóbevallások)
  • Havi, éves és egyéb ad-hoc riportok, elemzések, kimutatások készítése az igazgatóság számára
  • Felelősségvállalás a cég pénzügyi, számviteli és adó kérdéseit illetően
  • Kapcsolattartás a helyi hatóságokkal, könyvvizsgálóval

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves banki, pénzintézeti területen szerzett számviteli és/vagy controlling munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Banki számviteli és adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Pontos, precíz, proaktív személyiség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, és egyéb juttatási rendszer

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Treasury
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Treasury

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör egy jó hírnevű cégcsoportnál
  • Hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés
  • A munkavégzés helye: Alsónémedi
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Pest