www.cvonline.hu

Banki rendszerszervező

  • A hirdetés 570 napja lejárt

B28brsz

Pénzintézeti folyamatok támogatására specializálódott tanácsadó partnercégünk csapatába keresünk banki rendszerszervező kollégát.

Feladatok:

  • Banki rendszer fejlesztésének támogatása
  • Fejlesztési specifikációk készítése, fejlesztés koordinálása
  • Elkészült fejlesztés tesztelése
  • Ügyfél oldali tesztelés, élesbe állás támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő elvárásainak feldolgozása
  • Fejlesztési feladatok megoldásának tervezése.

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Minimum 2 év projekt környezeti tapasztalat
  • Gazdasági, Pénzügyi, vagy Gazdasági-informatikai felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Angol nyelv ismerete (dokumentációk írása, olvasása)
  • Megbízhatóság és csapatmunka
  • Gyakorlat MS Office eszközök használatában

Előny:

  • Rendszerkiváltási, migrációs projekt tapasztalat
  • Banki, vagy vállalatirányítás informatikai rendszer bevezetési, tesztelési projektben való részvétel
  • Vállalati hitelezési tapasztalat
  • Projekt módszertani vagy PM ismeretek
  • Adatbázis kezelési ismeretek (SQL)

Egyéb információ:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes kompenzációs csomagot
  • Fejlődési lehetőség, tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvétel
  • Meghatározó banki szereplőknél szerezhető tapasztalat

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol