www.cvonline.hu

Banki rendszerszervező

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

Megbízónk jól ismert, prominens bank beszállítójaként banki rendszer bevezetésére indított projektjébe keres ügyfélorientált szemléletű, banki tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Megbízónk számára az általunk keresett szakember üzleti fejlesztőként képes az üzleti és IT-területek összekötésére, az üzlet elvárásainak és igényeinek megfelelő optimális fejlesztési folyamat megtervezésére és vezetésére.

Feladatok

  • Üzleti igények pontosítása és elemzése, függőségek és párhuzamok feltárása,
  • üzleti igényspecifikáció elkészítése,
  • rendszerfolyamatok és követelmények dokumentálása,
  • funkcionális specifikáció, technikai specifikáció elkészítése,
  • folyamatok tervezése, modellezése, optimalizálása (erőforrás-szükséglet tervezése),
  • kooperáció az üzleti megrendelőkkel és a beszállító képviselőjével,
  • fejlesztésen dolgozó projektcsapat támogatása, ellenőrzése, szükséges változáskezelés bonyolítása.

Elvárások

  • 3-5 év banki rendszerszervezőként szerzett tapasztalat,
  • fejlesztési követelmények összeállításának, funkcionális specifikációk és rendszertervek készítésének ismerete,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • magabiztos, aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • projektmanagement tapasztalat,
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • proaktív, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség,
  • erős konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos munka,
  • magasan képzett szakmai csapattal való együttműködés,
  • önálló feladatkörök,
  • eredménycentrikus munkatársak és munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatás,
  • stabil szervezeti háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol