www.cvonline.hu

Banki rendszerszervező

  • A hirdetés 842 napja lejárt
Pénzintézeti folyamatok támogatására specializálódott tanácsadó partnercégünk csapatába keresünk banki rendszerszervező kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

•    Banki rendszer fejlesztésének támogatása
•    Fejlesztési specifikációk készítése, fejlesztés koordinálása
•    Elkészült fejlesztés tesztelése
•    Ügyfél oldali tesztelés, élesbe állás támogatása
•    Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő elvárásainak feldolgozása
•    Fejlesztési feladatok megoldásának tervezése.

Képzettség típusa: Gazdaság és Kereskedelem

Tapasztalat:

Elvárás:

•    Minimum 2 év projekt környezeti tapasztalat
•    Gazdasági, Pénzügyi, vagy Gazdasági-informatikai felsőfokú végzettség
•    Analitikus gondolkodás
•    Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
•    Rendszerszemlélet
•    Angol nyelv ismerete (dokumentációk írása, olvasása)
•    Megbízhatóság és csapatmunka
•    Gyakorlat MS Office eszközök használatában

Előny:

•    Rendszerkiváltási, migrációs projekt tapasztalat
•    Banki, vagy vállalatirányítás informatikai rendszer bevezetési, tesztelési projektben való részvétel
•    Vállalati hitelezési tapasztalat
•    Projekt módszertani vagy PM ismeretek
•    Adatbázis kezelési ismeretek (SQL)

Egyéb információ:

•    Hosszútávú, stabil munkahely
•    Versenyképes kompenzációs csomagot
•    Fejlődési lehetőség, tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvétel
•    Meghatározó banki szereplőknél szerezhető tapasztalat

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B28brsz

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika