www.cvonline.hu

Banki Rendszerszervező

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Pénzintézeti folyamatok támogatására specializálódott tanácsadó partnercégünk csapatába keresünk

banki rendszerszervező

kollégát.

Pozíció azonosító: B28BRSZ

Kategória: Üzleti elemző

Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok:

  • Banki rendszerek fejlesztésének támogatása
  • Fejlesztési specifikációk készítése, fejlesztés koordinálása
  • Elkészült fejlesztés tesztelése
  • Ügyfél oldali tesztelés, élesbe állás támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő elvárásainak feldolgozása
  • Fejlesztési feladatok megoldásának tervezése.

Elvárás:

  • Minimum 2 év projekt környezeti tapasztalat
  • Gazdasági, Pénzügyi, vagy Gazdasági-informatikai felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Megbízhatóság és csapatmunka
  • Gyakorlat MS Office eszközök használatában

Előny:

  • Rendszerkiváltási, migrációs projekt tapasztalat
  • Banki, vagy vállalatirányítás informatikai rendszer bevezetési, tesztelési projektben való részvétel
  • Vállalati hitelezési tapasztalat
  • Projekt módszertani vagy PM ismeretek
  • Adatbázis kezelési ismeretek (SQL)

Egyéb információ

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fejlődési lehetőség, tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvétel
  • Meghatározó banki szereplőknél szerezhető tapasztalat

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol