www.cvonline.hu

Banki rendszer és alkalmazásüzemeltető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 909842

Ügyfelünk, a hazai pénzintézetek egyik meghatározó alakja új, motivált kollégát keres Banki rendszer és alkalmazásüzemeltető pozícióba.

Feladatok:
  • a cég specifikus, üzleti alkalmazások üzemeltetése
  • javító és megelőző intézkedések megfogalmazása, intézkedések megvalósulásának nyomon követése
  • a belső szabályzatban meghatározott speciális informatikai alkalmazások általános üzemeltetése
  • üzleti alkalmazások telepítése, konfigurálása, karbantartása, hibaelhárítása és adminisztrációja
  • rendszerellenőrzések végrehajtása
  • az üzemeltetési környezet kialakításához szükséges feladatok ellátása,
  • üzemeltetési tesztek tervezése, végrehajtása, üzemeltetésre átadott rendszerek üzemeltetés szempontú átvétele
  • üzemeltetési dokumentációk megírása, folyamatos karbantartása
  • külső-, belső ügyfelek üzemeltetői támogatása
Elvárások:
  • angol középfokú nyelvismeret
  • legalább 3 éves hasonló pozícióban megszerzett szakmai tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • új ismeretek megszerzésére való hajlandóság
  • magas szintű elemző képesség
Előny:
  • Oracle WEB Logic ismeret
  • adatbázis-kezelő ismerete
  • ITIL tanfolyam, vizsga
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • kiemelkedő környezetben történő munkavégzés
  • folyamatos szakmai kihívások
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió