www.cvonline.hu

Banki pénztáros

  • A hirdetés 382 napja lejárt

 Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • Teljeskörű fióki pénztári feladatok ellátása
  • Fióki értékesítés erősítése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • forint és valutapénztárosi vizsga
  • bankszakmai tapasztalat (előny)
  • jó kommunikációs készség
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória) és járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Aba

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „banki pénztáros“.

Helyek Fejér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő