www.cvonline.hu

Banki könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 1016020

Dinamikusan fejlődő megbízónk keres Banki könyvelőt csapatába - III. kerületi munkavégzéssel!

Feladatok:

A feladatkörébe rendelt banki kivonatok feldolgozása, saját és idegen pénznem (forint és devizás)tételek könyvelése, belföldi és külföldi cégek részére. A felelősségébe rendelt számlák analitikus alátámasztása, analitika és főkönyv egyezőségének biztosítása, a törvényi és belső szabályzatok szerinti leltárak elkészítése.

- Elektronikus úton érkező bankanyag, automatikus feldolgozása során keletkezett tisztázatlan állomány kontírozása, könyvelése
- Feladatkörébe utalt manuális könyvelésű bankkivonatok alapbizonylatokkal való felszerelése, kontírozása, rendszerben történő könyvelése
- Manuális deviza kivonatok árfolyamszámítása
- A banki kivonatok záró egyenlegének és a főkönyvi egyenlegek egyezőségének biztosítása, ellenőrzése, munkakörébe tartozó havi és éves zárlati teendők elvégzése határidőre
- Adatszolgáltatás könyvvizsgálat, NAV, illetve egyéb esetekben
- Közreműködés a leltározási feladatokban
- Irattározás

Elvárások:

- középiskolai végzettség
- mérlegképes könyvelői minősítés
- könyvelői tapasztalat előny
- gyors és pontos munkavégzés
- külföldi cég részére végzett szolgáltatás esetén az angol vagy a helyi nyelv (német, szerb, román, szlovén stb.) alapfokú ismerete előny

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés
- dinamikusan fejlődő szervezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján