www.cvonline.hu

BANKI KONTROLLER - BUDAPEST

  • A hirdetés 744 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Jelzálogbank Nyrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BANKI KONTROLLER

BUDAPEST

Az új munkatárs feladatai:

  • rendszeres (havi, negyedéves) beszámolók készítése a menedzsment számára a csoport és a csoporttagok pénzügyi teljesítményéről,
  • rendszeres és ad-hoc jellegű jövedelmezőségi számítások készítése,
  • piaci környezet elemzése, piaci trendek, változások nyomon követése;
  • részvétel a csoportszintű és egyedi csoporttagokra vonatkozó pénzügyi tervek elkészítésében,
  • társterületek számára elemzések, adatszolgáltatás készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség feltétel,
  • banki kontrolling területen szerzett tapasztalat feltétel,
  • alapos számviteli ismeretek,
  • SQL tudás, adatbázis-kezelési tapasztalat előny;
  • magabiztos Excel és Power Point ismeret feltétel,
  • hatékony, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • elemző, rendszerszemléletű gondolkodásmód, gyors problémamegoldó képesség,
  • aktív középfokú angol nyelvtudás.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a következőket „Pályázó neve_pozíció”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő