www.cvonline.hu

BANKI KAPCSOLATTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 970090

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a cég bankjaival
  • Ft és devizaszámlák kezelése
  • Napi átutalások, „intercompany” fizetések, „hedgingek”, „forward” ügyletek bonyolítása
  • Cash napi/heti követés
  • Kintlévőségek kezelése és behajtása
  • Cash-flow tervezés, elemzés
  • Hyperion rendszerben jelentések elkészítése
  • Pénzügyi fejezetek elkészítése, értékesítési fejezet auditálása

Elvárások

  • Közgazdasági Egyetem pénzügyi szak, vagy Pénzügyi és Számviteli Főiskola
  • 2-3 év hasonló munkakörben, nemzetközi vállalatnál eltöltött gyakorlat
  • Német és / vagy angol nyelvismeret (kommunikációs szintű ismeretek)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BANKI KAPCSOLATTARTÓ, Veszprém megye