www.cvonline.hu

Banki kampányokra telefonos operátor

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

Teljes körű  call center szolgáltatással rendelkező cég hosszú távra keres 6 és 8 órás munkavégzésre lendületes, talpraesett munkatársakat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • egy megbízható, 15 éve működő call center telefonos kampányaiban való részvétel,
  • irodai környezetben ügyfelek megkeresése,
  • meglévő ügyfélkörben hívásokat indítása,
  • pénzügyi szolgáltatások kiajánlása, bemutatása, értékesítése.

Elvárások:

  • PSZÁF PÉNZÜGYI SZOLGÁLTATÁS KÖZVETÍTŐI vagy BANKI/PÉNZÜGYI SZAKÜGYINTÉZŐI végzettség vagy KÖZGAZDÁSZ diploma,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Előny:

  • call center területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rész- vagy teljes munkaidő,
  • FIX ALAPBÉR a ledolgozott órák után+mozgó bér+ jutalék
  • fiatalos, lendületes csapat, jó munkakörnyezet, versenyképes kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődés
  • azonnali munkalehetőség
  • korra való tekintet nélküli elbírálás

  • Munkavégzés helye: Budapest

    Kapcsolat

Magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő