www.cvonline.hu

Banki Jogász

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.19.
Hirdetés azonosító: 1034727

A banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk 2-4 év tapasztalattal rendelkező banki jogász kollégát Győrben történő munkavégzéssel.

Feladatok:

- jogszabályfigyelés, jogszabálykövetés,
- aktív részvétel a változásokkal érintett szabályozási eszközök hatályos szabályozásnak megfelelő aktualizálásában,
- közreműködés a belső szabályzatok, egyéb szabályozási eszközök kidolgozásában, a belső szabályozás jogszabályokkal való harmonizáltságának biztosítása,
- a Bank standard és egyedi szerződésmintáinak, szerződéseinek készítése és karbantartása (lakossági és vállalati hitelezés),
- a követelések kezelésével kapcsolatos eljárások (fizetési meghagyás, végrehajtás, stb.) előkészítése, menedzselése, végrehajtása,
- a Jogi Osztály által jogi intézkedésre átvett ügyek naprakész nyilvántartása, a szükséges intézkedések kezdeményezése,
- a Lakossági ügyek jogi véleményezése összeghatártól függetlenül,
- a Lakossági work-out ügyek jogi véleményezése összeghatártól függetlenül,
- aláírás átruházó nyilatkozatok készítése, adatváltozás esetén azoknak az aktualizálása,
- adatvédelmi biztosi pozícióból eredő kötelezettségek ellátása.

Elvárások:

- jogi diploma (szakvizsga nem feltétel)
- 2-4 év szakirányú munkatapasztalat (ebből min. 1,5-2 év bankjogi területen)
- győri munkavégzés
- nyelvtudás nem feltétel, de előny

Amit kínálunk:

- stabil munkáltatói háttér
- hosszútávú lehetőség
- összetett feladatok
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján