www.cvonline.hu

Banki IT rendszerszervező

  • A hirdetés 1176 napja lejárt
Partnercégünk a magyar banki piac egyik legnagyobb és legstabilabb szereplője. Jelenlegi core banki rendszereiket cserélik le, újak bevezetésére, fejlesztésére keresnek rendszerszervező kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

A rendszerszervező feladata, hogy vezesse és előmozdítsa a fejlesztési folyamat különböző rendszertervezési feladatait. A szoftverfejlesztési folyamat során hatékonyan alkalmazza a minőség és a módszertan eszköztárát annak érdekében, hogy olyan optimális megoldást szolgáltasson, amely megfelel az Üzlet elvárásainak.

  • Részt vesz az üzleti igényspecifikáció megalkotásában, szükség esetén támogatja kollégái munkáját
  • Elkészíti a funkcionális specifikációt, szükség esetén a technikai specifikációt
  • Modellezési, rendszertervezési feladatokat lát el
  • Elkészíti az üzemeltetési dokumentációt, valamint a szervezői teszthez szükséges teszt terveket (modulteszt)
  • Megszervezi és menedzseli a szükséges adatkonverziókat / betöltéseket
  • Megtervezi a folyamat erőforrás-szükségletét
  • A hatásköre alá tartozó informatikai rendszerek (továbbiakban rendszerek) és a hozzájuk kapcsolódó IT folyamatok és technológiák részletes ismerete
  • A rendszerek köré épült üzleti folyamatok áttekintő szintű ismerete
  • Kapcsolatban áll a beszállító cégek képviselőivel
  • A rendszerek módosításainak a mindenkori IT stratégiának megfelelő specifikálása, elvégeztetése a beszállítókkal
  • Az IT tesztelés előkészítése és elvégzése, a felhasználói teszt támogatása
  • A rendszerekben előállt incidensek megoldása, dokumentálása
  • Részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában
  • Szükség esetén oktatást tart a kollégáknak olyan szakmai témákról, amelyekhez kiemelkedően ért
  • Felelősségi körébe tartozó folyamattal kapcsolatos kérdések kezelése
  • Az új technológiákhoz szükséges ismereteket elsajátítja
  • Vezetőjének riportol és elkészíti heti jelentését, státuszriportját

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több éves rendszerszervezői gyakorlat
  • AS400-as környezet ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Fejlesztési módszertanok alapos ismerete
  • Banki IT tapasztalat
  • Pénzügyi Portfólió Menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Több éves fejlesztési szakértői/rendszerszervezői gyakorlat

Előnyök:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési, szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, belváros
  • Saját állományba, alkalmazotti státusszal várnak jelölteket

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B22Brsz

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika