www.cvonline.hu

Banki gyakornoki állás építész hallgatóknak

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1071562

Feladatok:

  • Digitális tervkezelés (ArchiCad program segítségével, több formátumba konvertálása)
  • Komplex berendezési alaprajzainak elkészítése, aktualizálása
  • Épületen kívüli terek tervezése (pl.: kijelölt dohányzó, kerékpártároló)
  • Épületeken belüli és közötti mozgások követése a néhány fős, kisebb költözésektől teljes főosztályok elhelyezéséig
  • Költözési igényekhez alaprajzok készítése több változatban
  • Költözések után a megvalósulási alaprajzok készítése
  • Változások Microsoft Office Excel táblázatban való rögzítése, havi riport (helyiségkategóriák szerinti nettó alapterületek számítása, berendezések darabszámának lekérés, használó költséghelyek vezetése, stb.)
  • Egyéb hasonló, folyamatosan felmerülő feladatok

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony legalább másodéves építész hallgató
  • Érdeklődés a banki folyamatok írányába
  • ArchiCad programot középszintű ismerete és használata
  • Heti 20- 25 óra vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség