www.cvonline.hu

Banki és Biztosítási Üzletkötő

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

A Groupama Garancia Biztosító Zrt. Kisvárdai területi igazgatósága munkatársakat keres Kisvárda,
Vásárosnamény, Sárospatak, Sátoraljaújhely és ezek vonzáskörzetébol az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új és már meglévő ügyfelek színvonalas szakmai kiszolgálása, tanácsadás
  • Igényfelmérés, személyre szabott pénzügyi tervek készítése, szerzodések megkötése, fenntartása
  • Rendszeres kapcsolattartás meglévo ügyfelekkel
  • Képzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú, vagy középfokú végzettség
  • Biztosítási, illetve egyéb üzleti területen szerzett tapasztalat, gyakorlat elonyt jelent
  • Üzleti megjelenés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • felhasználói szintu számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, folyamatos tervszeru munkavégzésre való képesség
  • Képzéseken való részvétel, folyamatos önképzés

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszonyban való munkavégzés (lehetőség van megbízási jogviszonyra is)
  • térítésmentes képzési, illetve átképzési lehetoség
  • kiemelt kereseti lehetoség
  • Támogatási rendszer pályára állításhoz
  • Versenyképes béren kívüli juttatási rendszer
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Kisvárda, Sárospatak, Sátoraljaújhely, Vásárosnamény

Amennyiben szeretne a magyar biztosítási piac 3. legnagyobb szereplojének munkatársaként
dolgozni és megfelel a kiírási feltételeknek, úgy kérem, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a
pályázott pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre:

Helyek Vásárosnamény
Kisvárda
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő